SESJA NOWORODKOWA

W przypadku sesji noworodkowych najlepiej zapytać o szczegóły jeszcze będąc w ciąży, a aby mieć pewność, że uda się zarezerwować dogodny termin – zadzwonić lub napisać DO 3 DNI OD NARODZIN DZIECIĄTKA.


Sesje noworodkowe są jedną z najpiękniejszych pamiątek dla dziecka oraz rodziców. Warto uchwycić ten niezwykły moment na profesjonalnych fotografiach.

KIEDY WYKONAĆ SESJĘ NOWORODKOWĄ?

Najlepszym czasem na wykonanie sesji noworodkowej są pierwsze dwa tygodnie życia maleństwa – od 4 do 14 dnia. Dzieciątko jest w tych dniach zwykle spokojne i najczęściej przesypia całą sesję, co pozwala na wykonanie pięknych ujęć.

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA NOWORODKOWA I ILE TRWA?

Sesje noworodkowe wykonuję w moim domowym studio fotograficznym usytuowanym w domku na wsi. Zapewniam ciepłą, spokojną i kameralną atmosferę. Na sesję należy zarezerwować sobie sporo czasu, ponieważ zwykle poświęcamy na nią od 2 do 4 godzin z uwagi na przerwy na karmienie, przewijanie, tulenie, usypianie… Proponuję na ten dzień nie planować innych zajęć. Na sesji zapewniam wszystkie tła, dodatki, akcesoria, ubranka itp.


Zapraszam do zapoznania się z moim stylem fotografowania odwiedzając GALERIĘ Poniżej natomiast prezentuję moją ofertę zależną od wybranej ilości zdjęć oraz formy ich prezentacji.

PAKIET NR 1 (CENA: 350 PLN)  6 zdjęć

♡  sesja w Studio Dagala lub plenerze

♡  6 wyselekcjonowanych, poddanych profesjonalnej obróbce i przygotowanych do druku zdjęć przesłanych drogą elektroniczną (zdjęcia wybrane przez klienta lub fotografa)

♡  6 wydruków w formacie 15×23 cm

♡  6 wydruków w formacie 10×15 cm

♡  1 wydruk w formacie 20×30 cm

♡  Możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe zdjęcia w cenie 40 PLN/szt

PAKIET NR 2 (CENA: 450 PLN) 10 zdjęć

♡  sesja w Studio Dagala lub plenerze

♡  10 wyselekcjonowanych, poddanych profesjonalnej obróbce i przygotowanych do druku zdjęć przesłanych drogą elektroniczną (zdjęcia wybrane przez klienta lub fotografa)

♡  10 wydruków w formacie 15×23 cm

♡  10 wydruków w formacie 10×15 cm

♡  2 wydruki w formacie 20×30 cm

♡  Możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe zdjęcia w cenie 40 PLN/szt

PAKIET NR 3 (CENA: 550 PLN) 14 zdjęć

♡  sesja w Studio Dagala lub plenerze

♡  14 wyselekcjonowanych, poddanych profesjonalnej obróbce i przygotowanych do druku zdjęć przesłanych drogą elektroniczną (zdjęcia wybrane przez klienta lub fotografa)

♡  14 wydruków w formacie 15×23 cm

♡  14 wydruków w formacie 10×15 cm

♡  3 wydruki w formacie 20×30 cm

♡  Możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe zdjęcia w cenie 40 PLN/szt


DODATKOWE INFORMACJE

♡  zdjęcia otrzymuję Państwo mailem do 14 dni roboczych od przesłania numerów lub od daty sesji (w przypadku opcji wyboru zdjęć przez fotografa)

♡  liczba sesji w każdym miesiącu jest ograniczona- ważne jest możliwie szybkie zarezerwowanie terminu

♡ w dniu sesji należy opłacić wybrany pakiet. Ewentualna dopłata do większego (jeśli spodoba się większa ilość zdjęć) nastąpi po przekazaniu gotowych produktów

♡  podczas sesji zdjęcia wspólne z rodzeństwem/ rodzicami wliczone są w cenę

♡  nie przekazuję nieobrobionych – niewybranych – zdjęć za wyjątkiem imprez okolicznościowych oraz chrztów

♡  w momencie przesłania wybranych numerów zdjęć przez klienta oraz wybrania opcji „wyboru zdjęć przez fotografa” nie ma możliwości ‚zamiany’ ujęć na inne, niewybrane wcześniej. Można wtedy zamówić dodatkowe ujęcia w cenie 40zł/szt

♡  gotowe pakiety z odbitkami będą dostępne do odebrania w moim domowym studio do około miesiąca po sesji. Istnieje możliwość wysyłki zdjęć na wskazany adres (+10zł)

Zapraszam do kontaktu : )