SESJA CIĄŻOWA

SESJA CIĄŻOWA

Oczekiwanie na maluszka to niezwykły czas, jednak bardzo intensywny i szybko przemija. Moim zadaniem jest pokazanie jego uroków. Sesja ciążowa to również doskonały czas na poznanie fotografa, którego wybierzecie na sesję noworodkową 😉

Najlepszym okresem na sesję ciążową jest 28-34 tydzień ciąży, gdy brzuszek jest podniesiony i okrągły. Termin ten jednak jest umowny i zależy od Ciebie oraz Twojego samopoczucia – jeśli masz mały brzuszek na sesję możesz umówić się nawet w 36-38 tygodniu ciąży.

Sesje ciążowe mogą odbyć się w moim domowym studio lub w plenerze. Na sesję ciążową mogę również zapewnić długie suknie, w których z pewnością poczujesz się wyjątkowo.


Zapraszam do zapoznania się z moim stylem fotografowania odwiedzając GALERIĘ Poniżej natomiast prezentuję moją ofertę zależną od wybranej ilości zdjęć oraz formy ich prezentacji. Ostateczny pakiet można wybrać już po sesji.

PAKIET NR 1 (CENA: 300 PLN)  6 zdjęć

♡  sesja w Studio Dagala lub plenerze

♡  6 wyselekcjonowanych, poddanych profesjonalnej obróbce i przygotowanych do druku zdjęć przesłanych drogą elektroniczną (zdjęcia wybrane przez klienta lub fotografa)

♡  6 wydruków w formacie 15×23 cm

♡  6 wydruków w formacie 10×15 cm

♡  1 wydruk w formacie 20×30 cm

♡  Możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe zdjęcia w cenie 40 PLN/szt

PAKIET NR 2 (CENA: 400 PLN) 10 zdjęć

♡  sesja w Studio Dagala lub plenerze

♡  10 wyselekcjonowanych, poddanych profesjonalnej obróbce i przygotowanych do druku zdjęć przesłanych drogą elektroniczną (zdjęcia wybrane przez klienta lub fotografa)

♡  10 wydruków w formacie 15×23 cm

♡  10 wydruków w formacie 10×15 cm

♡  2 wydruki w formacie 20×30 cm

♡  Możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe zdjęcia w cenie 40 PLN/szt

PAKIET NR 3 (CENA: 500 PLN) 14 zdjęć

♡  sesja w Studio Dagala lub plenerze

♡  14 wyselekcjonowanych, poddanych profesjonalnej obróbce i przygotowanych do druku zdjęć przesłanych drogą elektroniczną (zdjęcia wybrane przez klienta lub fotografa)

♡  14 wydruków w formacie 15×23 cm

♡  14 wydruków w formacie 10×15 cm

♡  3 wydruki w formacie 20×30 cm

♡  Możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe zdjęcia w cenie 40 PLN/szt

PAKIET NR 4 (CENA: 700 PLN) 25 zdjęć 

♡  sesja w Studio Dagala lub plenerze

♡  25 wyselekcjonowanych, poddanych profesjonalnej obróbce i przygotowanych do druku zdjęć przesłanych drogą elektroniczną (zdjęcia wybrane przez klienta lub fotografa)

♡  25 wydruków w formacie 15×23 cm

♡  25 wydruków w formacie 10×15 cm

♡  4 wydruki w formacie 20×30 cm

♡  Możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe zdjęcia w cenie 40 PLN/szt


DODATKOWE INFORMACJE

♡  na życzenie mogę udostępnić do sesji specjalne długie suknie ciążowe

♡  zdjęcia otrzymuję Państwo mailem do 15 dni roboczych od przesłania numerów lub od daty sesji (w przypadku opcji wyboru zdjęć przez fotografa)

♡  liczba sesji w każdym miesiącu jest ograniczona- ważne jest możliwie szybkie zarezerwowanie terminu

♡  w dniu sesji należy opłacić wybrany pakiet. Ewentualna dopłata do większego (jeśli spodoba się większa ilość zdjęć) nastąpi po przekazaniu gotowych produktów

♡  podczas sesji zdjęcia wspólne z partnerem/dziećmi wliczone są w cenę

♡  nie przekazuję nieobrobionych – niewybranych – zdjęć

♡  w momencie przesłania wybranych numerów zdjęć przez klienta oraz wybrania opcji „wyboru zdjęć przez fotografa” nie ma możliwości ‚zamiany’ ujęć na inne, niewybrane wcześniej. Można wtedy zamówić dodatkowe ujęcia w cenie 40zł/szt

♡  gotowe pakiety z odbitkami będą dostępne do odebrania w moim domowym studio do około miesiąca po sesji. Istnieje możliwość wysyłki zdjęć na wskazany adres (+10zł)

Zapraszam do kontaktu : )